تبلیغات
سپاهان همیشه قهرمان - حواشی بازی الاهلی و سپاهان
سپاهان همیشه قهرمان
ما سپاهانیم و حالا حالا قهرمانیم
http://sepahanfc.ir/uploads/Motefareghe/Corner.jpg

درگیری بولکو و هوگو ویانا در کنار ناراحتی سرمربی الاهلی از مصدومیت بازیکن تیمش از مهمترین حاشیه های بازی الاهلی امارات مقابل سپاهان بود.


بقیه در ادامه مطالبحواشی دیدار الاهلی امارات و سپاهان که با تساوی بدون گل به پایان رسید به شرح زیر است:
*کاسمین اولاریو سرمربی الاهلی بعد از مصدومیتی که در نیمه اول برای بازیکن تیمش گارسز ایجاد شد به شدت در کنار زمین ابراز ناراحتی می کرد و اعتراضش را به کادر پزشکی این تیم نشان می داد.
*شیطنت گارسز در میانه های میدان و خطای بدون توپ او بر روی محرم نویدکیا از چشم داور مسابقه پنهان ماند و همین مسئله با اعتراض گردان روبرو شد که یک کارت زرد بی مورد را برای دروازه بان سپاهان به دنبال داشت.
*بولوکو و هوگو ویانا در نیمه اول بارها با یکدیگر برخورد داشتند و در دقایقی نزدیک بود که این درگیری ها به جاهای باریک هم بکشد که با دخالت بقیه بازیکنان ختم به خیر شد.
*زمانی که داور بازی بر روی یکی از ضربات ایستگاهی الاهلی بازی را متوقف کرد و به هادی عقیلی تذکر داد مدافع سپاهان با چهره ای کاملاً متعجب به دنبال این بود تا به داور بفهماند که شیطنتی در محوطه جریمه نداشته است.
*بلندگوهایی که بین تماشاگران الاهلی وجود داشت به شدت صدای بلندی داشت و در تمام دقایق مسابقه بر روی اعصاب بازیکنان و بینندگان تلویزیونی بود.
* احسان حاج صفی زمانیکه تابلوی تعویض خودش را دید با اکراه از زمین خارج شد و مشخص بود که از این تصمیمی کرانچار راضی نیست.نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 13 فروردین 1393 توسط حسین کریمی